Nichts ist fur dich....Nichts war fur dich .... nichts bleib fur dich... fur immer!...

Rammstein Interview - Pozor Rammstein!

28. srpna 2008 v 19:33 | Agnesh

Kuschelrock - Pozor Rammstein!

Copak se děje u těch divokých chlápků?
Nové CD je velice romantické a jemné.

Rammstein byli oceněni při vyhlašování World Music Awards jako německá skupina s největším prodejem. Právě teď jsou fanoušci velice napjatí v očekávání na nové album. Jmenuje se "Rosenrot", vyjde 28. Října. Právě teď si ho představíme - Píseň po písni:

1."Benzin" Rachotí zde klasické Ramm-kytarové linky, Till Lindemann zpívá o pyromanii. Textově bez slabého místa, hudebně ne moc originální. Dosud nejslabší singl.

2. "Mann gegen Mann" Macho Till zpívá jako teplouš: "V mém řetězu nechybí žádný článek, Od zadu to táhne chuť," Není to špatné, ale nový hit od Christophera Street Day to nebude.

3. "Rosenrot" Rammstein smíchali pohádku "Schneeweißchen und Rosenrot" s básní "Heideröslein" od Goetha. Povedený poetický rock!

4. "Spring" Sebevrah stojí na mostě. A Rammstein zpívají, jaké to je: My šmíráci dole chceme, aby skočil.

5. "Wo bist du" Píseň z oddělení "Drsný chlap navenek, uvnitř s měkkým jádrem". Till má lásky bol, plaká během této písně.

6. "Zerstören" Brutální, bez zásad, bez citu - Rammstein si hrají se svojí image. "A teď královská disciplína: hlavička oddělená od panenky."

7. "Te Quiero Puta" Překvapivý song. Till zpívá španělsky.

8. "Feuer und Wasser" Při uctívání Goetha nebyl Till k Johannu Wolfgang z Rammstein odvážný. Tady nezašilhal po lyrické ceně: "Když její prsa plavou, je to hezké, potom můžu do jejího vnitřku vidět."

9. "Ein Lied" U toho se může houpat dítě ve spánku. S hlasem uspávajícího rockera se Till doprošuje naší laskavosti: "Jsme sluhové tvých uší, . . ., když budete smutní, zahrajeme Vám."


Jeden až dva další songy budou přímo ve studiu zremixovány, ty ale ještě nesmíme slyšet!

Celkově: "Rosenrot" je změna, jak textově, tak hudebně. Předchůdce "Reise, Reise" měl více výbušností a hitového potenciálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama