Nichts ist fur dich....Nichts war fur dich .... nichts bleib fur dich... fur immer!...

Rammstein Interview- nazí v klipu

28. srpna 2008 v 19:49 | Agnesh |  Rammstein

MTV - Rammstein - nazí v klipuZatímco klip k jejich aktuálnímu singlu "Rosenrot" na MTV pořád běží horem dolem, mají Rammstein už další želízko v ohni.

Vedle DVD, které se objeví pravděpodobně v březnu, mají už v záloze Rammstein také klip k dalšímu singlu "Mann gegen Mann".

Paul: Protože od ledna máme malou přestávku, už jsme všechny klipy natočili. A měli jsme velkou čest natáčet a Akerlundem. To je člověk, který udělal ten dobrý klip Prodigy. A my se museli s 500 kulturisty postavit do studia a natočit klip.

Kulturisti? Tady snad kluci z Rammstein potkali aktuálního duha doby. Když člověk totiž uvažuje o nynější oblasti hudebních klipů důkladněji, odhalí se hromadně trénující hory svalů. Ale hrající muži středních let, sami uprostřed nahých kulturistů, nebyl snad přece jen nějaký příběh klipu?

Paul: Příběh je, že hrajeme nazí, úplně, přičemž kytaristi mají před sebou kytary, to je lehčí úkol. Till si pak oblékl plenu, protože to pro něj přece nic nebylo. A všichni ostatní jsou úplně nazí.

To zní napínavě, hlavně když Rammstein v posledních letech pořád bojovali s cenzurou svých klipů a i aktuální klip k "Rosenrot" padl cenzuře za oběť. Ani teď nebude poražena, pokud by měl být klip k "Mann gegen Mann" opět trochu ostřejší. Což asi při naprosto neoblečených členech kapely jistě bude.

Paul: Ach, je to tak malé, že to vůbec neuvidíš.
To jsme opravdu zvědaví, jestli je mužství kluků z Rammstein skutečně tak malé, že klip k "Mann gegen Mann" nebude potřebovat vůbec žádnou cenzuru. První obrázky z natáčení a hotového klipu můžete vidět v příštím týdnu. Samozřejmě jen na MTV!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 asdfg asdfg | 14. března 2010 v 22:04 | Reagovat

škoda,že to není k přečtení:-((()

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama