Nichts ist fur dich....Nichts war fur dich .... nichts bleib fur dich... fur immer!...

Rammstein Interview - MTV - Rammstein Music Adwards

28. srpna 2008 v 19:46 | Agnesh |  Rammstein

MTV - Rammstein Music Adwards


Pátek večer, místo činu Berlínský Olympijský stadion, jedna kapela oslavuje: Rammstein tohle uspořádali u příležitosti udělení platinové desky za alba "Reise Reise" a "Rosenrot"…

Jejich příjezd na Berlínský Olympijský stadion ale nemohl být tak "rammsteinovský". Ve starém černém autě projela kapela hustou mlhou a za doprovodu jejich vlastní hudby vjeli do arény a udělali pomalé čestné kolečko. Napnutá atmosféra na tomto místě, kde se rodí dějiny. Ale přesto tomu chyběla nějaká akce.

Paul: "Říkali jsme té dívce, jeď rychleji nebo jeď pomaleji nebo teď to vem přes trávník a teď to fakt osol a uděláme tu v trávníku pořádné koleje. No a pak nás odsud vyhodí."

To se ale naštěstí nestalo, konec konců měli vážení pánové ještě něco v úmyslu. A protože jsou kluci opravdu milí, neschovali si všechny vavříny jen pro sebe, ale vzdali slávu všem svým pomocníkům a pomocníkům pomocníků.

Richard: "Tenhle moment považuju za ten pravý pro to, aby člověk prostě řekl lidem Hej, díky moc a bylo to cool. Tohle tak nějak považuju na takových večerech za nejdůležitější."

No jo, jen jestli to ale taky milému Richardovi můžeme opravdu věřit. Jak známo, ve víně je pravda…

Paul: "Ve skutečnosti jsme chtěli jednoduše udělat jen vánoční oslavu a nahrávací společnost to měla zaplatit, to bylo v plánu. A oni pak řekli Moskevská kavárna. No nazdar, Moskevská kavárna, řekl jsem. To je přece nudný, půjdeme snad spíš na Olympijský stadion."

Trvalo to přes hodinu, než převzali všechny ceny a opravdu každému poděkovali. Žádný div, konečně se mohou Rammstein po více než 300 vystoupeních ohlédnout. Pro některé členy kapely to ale bylo spíš vedlejší věcí.

Paul: "Nejsem takový člověk, který ceny pořád přepočítává: Několik z vás hned někomu daruju, některé si pověsím na záchod, několik nechám zabalených na zlé časy, kdy už to nebude tak fungovat, přece se ještě dají prodat."

A to by mohli zakrátko možná získat další ocenění. S "Mein Teil" jsou Rammstein už dvakrát nominováni na Grammy, ale jak už bylo řečeno, to všechno je vedlejší.

Paul: "Dobré je, že Campino se kvůli tomu bude zlobit, ale jinak tomu vůbec nerozumím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama