Nichts ist fur dich....Nichts war fur dich .... nichts bleib fur dich... fur immer!...

Červenec 2008

Fakt supr odkazy na fakt supr videa

31. července 2008 v 11:42 | Agnesh |  fotky&obrázky&zajímavosti
http://www.youtube.com/watch?v=XyTWCKztzpA taky lekce němčiny alles gute
http://www.youtube.com/watch?v=NuMuw517k1c maxi pig, parodie na maxi king
http://www.youtube.com/watch?v=nypusXmF5BI&feature=related parodie na britney spears - death metal
http://www.youtube.com/watch?v=rcsf24fX8Ow opravdu pecka, indické hity:-D to fakt za to stojí to si pusťte
písničky z world of warcraft: Internet is for porn & I´m Murlock
pohádka na ruby 1 a 2 díl:-D taky prdel
Nirvana Smells like teen spirit - piano version


Chcete šlapací záchodek -klikněte zde:-D

27. července 2008 v 18:41 | Agnesh, Ondra Malík a Martin Šibal:-D |  fotky&obrázky&zajímavosti
OBDIVUJETE ŠLAPACÍ ZÁCHODKY?
Ano a nevíte si rady nebo chcete více informací?
Proto jsem tu já!Božský Rob a můj šlapací záchodek=>kolo vlastní výroby :jakékoli informace daruji na
slapacizachodek@seznam.cz
A NAVÍC MÁ ANKETA:,,OBDIVUJETE ŠLAPACÍ ZÁCHODEK?"
50% ZVAŽUJE VÝROBY 29% ANO
20%NE 1% O NĚM JEŠTĚ NEVÍ
Má adresa
šlapací záchodek.Robert Novotný
Stařechovice Služín 78
p.Kostelec na hané
789 41
Neváhejte a obraťte se na e-mail experta šlapacích záchodků.Čekám na váš vzkaz!
POZOR ODPOVÍDÁM JEN NA TO,CO SE TÝKÁ ŠLAPACÍCH ZÁCHODKŮ!
JSEM TU PRO VÁS!

Deníky s kterýma hrávám já

27. července 2008 v 18:38 | Agnesh |  Dračí doupě
Jméno: přesvědčení:
rasa: zkušenostní body:
povolání: planeta:
pohlaví:
síla: INVENTÁŘ:(VYBAVENÍ,MAJETEK)
obratnost: Zbraň:
odolnost: Střelná zbraň:
charisma: Poruční zbraň:
inteligence: Štít:
Zbroj:
zkušenosti: Peníze:
úroveň:
magenergie:
životy:
štěstí:(7),
smůla:
(13),
pohyblivost:
mazlíček:
DOVEDNOSTI:(KOUZLA,
MIMOSMYSLOVÉ SCHOPNOSTI,...)
vůle:
postřeh:
reflexy:
Mimosmyslové schopnosti: Ostatní:(procentuální)
(procentuální) Technika boje:
Kouzla:(procentuální)

Vybavení

27. července 2008 v 18:36 | Agnesh |  Dračí doupě
VybaveníVýzbroj

Dýka, meč, obouruční meč, kuše, dlouhý luk, kopí, prak, ruční sekyra, kožené, kroužkové, plátové brnění, štít apod.

Výstroj
Kožená torna - na nošení věcí a pokladů… 800 mincí zátěže, pokud dáte víc, dno se utrhne
Velký vak - 500 mincí zátěže, jinak popraskají švy
Malý vak - 150 mincí zátěže, potom popraskají švy
Měch na vodu - objem měchu je jedna čtvrtka a postavě vystačí asi na jeden den… pokud je plný, váží 25 mincí
Flakónek - malá skleněná lahvička, ve které se přechovávají různé kouzelnické lektvary nebo podobné vzácné tekutiny… desetina čtvrtky
Víno, pivo, medovina - určité zákeřné jedy jsou rozpustné jen v alkoholu a vodou je není možné odstranit
Jídlo - potřebují dobrodruzi stejně jako hráči
Pochodeň - dosvítí 6 sáhů daleko a vydrží 3 směny
Lucerna - dosvítí 8 sáhů daleko
Láhev oleje - doplňování lucerny, zbraň… olej z jedné láhve v lucerně shoří za 4 hodiny (24 směn)
Křesadlo (křemen, ocilka a troud) - pokud tohle nemáš, nemůžete rozdělat oheň
Vlčí mor - je to rostlina… dá se použít v boji proti lykantropům (to jsou například vlkodlaci)
Svěcená voda - je voda posvěcená knězem nebo poustevníkem… přechovává se ve flakóncích a je ji možné použít proti nemrtvým (například kostlivcům)
Hůl (dřevěná, jeden a půl sáhu dlouhá) - oťukávání nebezpečně vypadajících částí podlahy… jako zbraň
Provaz - lezení, spouštění předmětů apod.
Zrcátko (kovové, kapesní) v jeskyni mohou být nestvůry, které tě pouhým pohledem dovedou proměnit v kámen, když se ale na ně díváš nepřímo, přes zrcátko, tato jejich moc na tebe nepůsobí
Pergamen - místo papíru… při psaní kouzelných svitků je třeba pergamen pravý
Železné hřebíky a kladivo - zatlouci dveře, zhotovit z nich vstupy pro lezení, něco vypáčit nebo vyviklat
Šaty - letní a zimní, obyčejné a zdobené

Přesvědčení

27. července 2008 v 18:35 | Agnesh |  Dračí doupě
Přesvědčení


Psychické vlastnosti musí být v pravidlech dračího doupěte nějak číselně vyjádřeny, protože některá kouzla, alchymistické výrobky apod. s nimi počítají. Pro zjednodušení je vystihuje jediná vlastnost, kterou nazýváme přesvědčení. Přesvědčení může být pět druhů, všimněte si že celé přesvědčení je pouze značně symbolické. Nejjednodušší bude, když teď popíšeme všech pět druhů přesvědčení a vy se jednoduše rozhodnete, který druh odpovídá vaším představám.


Zákonné dobro - jsou to osoby naprosto dobré, které myslí pouze na prospěch svých přátel a všeho dobra na světě. Jsou obětaví, pokorní, nepotřebují peníze, jsou ochotni nasadit život za dobrou věc a této dobré věci mohou sloužit až fanaticky. Jsou spravedlivé, nelžou a nekradou, jsou čestné, ale mohou být poněkud zaslepené. Takové postavy najdeme zejména mezi čaroději z rodu elfů či lidí, válečníci z rodu lidí a nebo barbaři fanaticky sloužící nějakému dobrému pánu.


Zmatené dobro - jsou to osoby hodné a obětavé, avšak mohou mít i drobné nedostatky: nemusí být právě nejstatečnější, mohou mít rády zlato, být ješitné apod. Neobětují samy sebe v beznadějné situaci… toto přesvědčení je typické pro hobity.


Neutrální - tito tvorové jsou v zásadě ještě dobří a občas i jakž - takž čestní, ale mohou být prchliví, hamižní, zbabělí, příliš krutí a hlavně většinou myslí jen na sebe. Jsou ochotni obětovat vše za peníze a za záchranu vlastního života. Je to typické přesvědčení pro zloděje a hamižné lidi, hašteřivé trpaslíky či kudůky.


Zmatené zlo
- tito tvorové jsou zlí, ješitní, zbabělí, hlavním motivem jejich chování jsou peníze a pomsta. Jsou krutí, zradit přátele je pro ně běžné, přesto své přátele nezradí, je - li to pro ně výhodnější držet s nimi. Jsou to například skřeti, obři lidožrouti.


Zákonné zlo - jsou to tvorové, kteří se chladnokrevně a promyšleně snaží vnést do světa co nejvíce zla. Škodí všem, jsou odvážní, nelítostní, krutí a dokáží se výborně přetvařovat. Mohou konat i dobré skutky, aby odvrátili pozornost od sebe a svých zlých plánů…Jedná se o zlé kouzelníky či jimi ovládané osoby.

zvláštní schopnosti podle rasy

27. července 2008 v 18:35 | Agnesh |  Dračí doupě
Zvláštní schopnosti podle rasy
Hobit
Zvláštní "vidění" hobitů se nazývá "čich"… umožňuje vycítit jakéhokoliv živého tvora (ale ne nemrtvého nebo neviděného), není ale schopen vycítit různé plísně, houby a jiné rostliny… největší vzdálenost je 12 sáhů… tato vzdálenost se zkracuje o 1 sáh za každých 30 coulů dřeva, 10 coulů kamene, nebo 1 coul kovu… není schopen určit, o jakého tvora se jedná, ani jak je přesně daleko, ale pozná, do jaké třídy velikosti patří.
Trpaslík
"Infravidění" má dosah 20 sáhů a neproniká žádným materiálem, kterým by neproniklo obyčejné světlo… ve slunečním světle je infravidění nepoužitelné… Infraviděním nelze zpozorovat nemrtvé ani neviděné.
Kroll
Po svých divokých předcích krollové kromě jiného podědili také vrozený "ultrasluch", který jim umožňuje do jisté míry ,vidět' (podobně jako netopýrům) i za úplné tmy nebo mlhy.

Rasy a povolání

27. července 2008 v 18:34 | Agnesh |  Dračí doupě
Rasy a povolání
31.07.2006
Kudůk

VÝŠKA: 90-130 coulů
VÁHA: 1000-1500 mn (50-75 kg) TŘÍDA VELIKOSTI: A

Kůdukové vznikly splynutím trpaslíků a hobitů. Podobně jako hobiti také kudůkové jsou velmi obratní a poměrně chytří. Po trpaslících zase zdědili jejich nezdolnost a z části také lásku ke zlatu a drahým kamenům. Žijí v horách i v nížinách, ale nemilují podzemí, a proto si staví drobné kamenné domy, většinou daleko od velkých měst a obchodních cest.
Přestože jen málokterý z nich se stane dobrým bojovníkem, dokáží v boji velmi dobře zacházet jak se sekerou, tak i s kuší.
Mnoho z nich také nachází potěšení v různém bylinkářství a alchymii, ale stejně tak dobře se mohou uplatnit třeba jako zloději.

Kroll

VÝŠKA: 180-245 coulů
VÁHA: 2000-4000 mn (100-200 kg) TŘÍDA VELIKOSTI: C

Krollové sídlí v horách, tundrách a vůbec v prostředí velmi tvrdém a nehostinném. Dospělý kroll může měřit hodně přes dva metry a zjevem může vzdáleně (velmi vzdáleně) připomínat pračlověka, i když jeho kůže je spíše zrohovatělá než chlupatá. Bezpečně je však poznáte podle jejich nezaměnitelných uší, jimž vděčí za svůj neobvyklý sluch.
Krollové jsou silnější než obyčejní lidé, ale také poněkud neohrabaní a zejména o poznání hloupější. Žijí obvykle v nevelkých kmenech, které mezi sebou neustále válčí. V těchto bojích se velmi zdokonalili, a proto nyní patří k nejobávanějším bojovníkům a z jejich kyjů a palcátů jde vskutku příslovečný strach. Po svých divokých před
cích kromě jiného podědili také vrozený ,ultrasluch', který jim umožňuje do jisté míry 'vidět' (podobně jako netopýrům) i za úplné tmy nebo mlhy.
Pokud jde o jejich původ, je možné, že vznikli kdysi dávno spojením skřeta s poloobrem. To by také vysvětlovalo, proč se mezi nimi téměř nikdy nevyskytují jedinci preferující výhradně dobro.


Člověk
VÝŠKA: 165-210 coulů
VÁHA: 1300-2300 mn (65-115kg) TŘÍDA VELIKOSTI: B

Lidé jsou snad nejrozšířenější rasou, žijící jak v oblastech hor, tak i ve stepích, lesích a tundrách. Budují rozsáhlá sídla, ať už města či vesnice, která zpravidla leží na velkých obchodních křižovatkách. Lidé jsou velmi houževnatí a nacházejí uplatnění v celé škále povolání. Většina z nich se zabývá především zemědělstvím a řemeslnou výrobou, ale najdete mezi nimi zdatné lovce a zkušené dobrodruhy všeho druhu.

Hobit
VÝŠKA: 70-120 coulů
VÁHA: 800-1200 mn (40-60kg) TŘÍDA VELIKOSTI: A

Hobiti jsou malým, veselým nárůdkem. Jsou menší než trpaslíci, chlupatí a jaksi ''dobrácky kulaťoučcí''. Žijí zpravidla v úrodných údolích, kde si ve stráních budují komfortní nory a doupata. Rozhodně nejsou nijak silní, ale jsou velmi inteligentní. Dobrodružství příliš nevyhledávají, protože mají rádi pohodlí, dobré jídlo a silné pití. Jestliže se však jednou přeci jen vydají na cesty, patří k těm nejlepším zlodějům, jaké si jen můžete představit. Hobiti mají také zvláštní psychickou schopnost, díky níž dokáží ''vycítit'' na dálku většinu živých tvorů. Této zvláštní vlastnosti říkají ''čich'', a přestože jejich pohodlným životem již dosti zakrněla dokáží lokalizovat živou bytost, dokonce i za železnou stěnou. Přestože hobiti nejsou zbabělí, jen neradi přistupují k boji tváří v tvář a raději používají své kuše než těžké meče nebo halapartny.

Barbar
VÝŠKA: 175-220 coulů
VÁHA: 1500-2800 mn (75-140kg) TŘÍDA VELIKOSTI: B

Barbaři jsou v podstatě lidé, ale jejich po staletí trvající odloučení od skutečné lidské civilizace způsobilo, že barbar zpravidla není tak inteligentní jako člověk , avšak je silnější a mnohem odolnější. Tyto vlastnosti jej také předurčují k tomu, aby se stal dobrým válečníkem.

Elf

VÝŠKA: 145-180 coulů
VÁHA: 1000-1700 mn (50-85kg) TŘÍDA VELIKOSTI: B

Elfové jsou známou rasou, žijí zpravidla hluboko v lesích nebo odlehlých údolích a roklinách. Pro své plavé vlasy a jemné rysy obličeje jsou pokládáni za velmi krásné až poněkud změkčilé. Protože jsou velmi inteligentní, jen neradi bojují, ale dokáží být i nebezpečným protivníkem. Jsou velice obratní a tak dovedou dobře zacházet s lukem a se střelnými zbraněmi vůbec. Největší potěšení jim však činí studium a učení se kouzlům, a proto se z nich stávají známí kouzelníci. Milují krásné věci od trpaslíků, ale je samotné nemají moc v lásce. Elfové jsou vesměs velmi čestní a spravedliví a nikdy se mezi nimi nevyskytují jedinci, kteří by vysloveně uznávali zlo jako zákon.

Trpaslík
VÝŠKA: 110-140 coulů
VÁHA: 1100-2000 mn (55-100kg) TŘÍDA VELIKOSTI: A

Trpaslíci jsou jednou z nejznámějších člověku podobných ras. Jsou menší, podsadití, zocelení dlouhými věky strávenými povětšinou v nehostinných pustinách. Jejich větrem ošlehané tváře snad vždy (trpaslice nevyjímaje) zdobí hnědé až černé vousy, které jim stejně jako vlasy poměrně záhy šedivějí. Sídlí v horách, zpravidla daleko od civilizace. Díky infravidění vidí v omezené míře i ve tmě. Trpaslíci většinou postrádají jakýkoliv smysl pro humor, jsou vždy vážní a někdy až příliš sebejistí. Dané slovo dodrží, zejména kyne-li z toho nějaká odměna. Jejich nejoblíbenější zbraní je válečná sekera. V boji jsou nesmírně stateční a neradi ustupují z prohrané bitvy. Brání-li trpaslík svoji hroudu zlata, neustoupí ani před smečkou rozzuřených, vyhladovělých ohnivých draků.

Dračí doupě - lodní deník

27. července 2008 v 18:32 | Agnesh |  Dračí doupě
Lodní Deník
Jméno:
typ lodi:
druh lodi:
jméno:
vylepšení:
plachty:
poškození trupu:
poškození plachet:
Vlajky:
Â: ¶: S:
Výzbroj lodě:
munice:
moře:
stát:
komunita:
posádka:
Poškození:
Stavební město:
Hodnost:
počet lodí:1-3 ploutka,4-8 invazní jednotka,8-20 konvoj
Ostatní lodě:
jména:
druhy:
typy:
poškození:
výzbroj:
munice:
posádka:
velící lodě:

Pevnost Drakonis

27. července 2008 v 18:28 | agnesh |  fotky&obrázky&zajímavosti
tohle je druhej díl
tohle první

Lodě

27. července 2008 v 18:25 | Agnesh |  fotky&obrázky&zajímavosti

O Tarje Turunen

27. července 2008 v 18:19 | Agnesh |  Nightwish
Kariéra
V šesti letech začala se studiem zpěvu a ve svých osmnácti letech pokračovala ve studiu klasického zpěvu na finské Sibeliově akademii. Ve stejné době Tarja dostala nabídku od svého spolužáka Tuomase Holopainena k účasti na společném akustickém projektu a návrh přijala. Po krátké době se k nim přidal kytarista Emppu Vuorinen a vznikla skupina Nightwish. V roce 1997 vydalo finské vydavatelství Spinefarm Records jejich debutové album Angels Fall First, kombinující metal a klasickou hudbu. Ve stejné době se Tarja zúčastnila Savonlinnského operního festivalu, a tím se zapsala do podvědomí posluchačů jako zpěvačka dvou odlišných druhů zpěvu - metalu a klasické hudby.
Roku 1998 následovalo další album Nightwish, Oceanborn, které obsahovalo písně jako Sleeping Sun nebo cover-verzi Walking In The Air. Album se brzy mohlo pyšnit platinovým titulem. Oceanborn vynesl Nightwish až na vrchol a Tarja se stala díky svému osobitému projevu a charizma jednou z nejpopulárnějších žen v tvrdé hudbě po celém světě. Vokalistku skupiny Nightwish obsazovalo na titulní stranu mnoho rockových a metalových magazínů, jako Metallian, Blue Wings, Metal Hammer, Rock Hard, Metal Heart aj. Ve velkém množství z nich ji také čtenáři zvolili nejlepší zpěvačkou roku.
Poté si dala Tarja pauzu kvůli dokončení studia a vedlejším projektům. Koncem roku 1999 Tarja přijala nabídku jako sólová zpěvačka v moderním baletu Evankeliumi ("Evangelium") ve Finské národní opeře. Představení byla vyprodána.
V roce 2000 vyšlo další album Nightwish, Wishmaster a stalo se po několika týdnech taktéž platinovým. Po něm následující deska Over The Hills And Far Away byla platinově oceněna hned dvakrát po sobě a podobně se jí vedlo i v jiných zemích. Během nahrávání vokálů k Century Child si Tarja našla čas i pro hostování na desce Beto Vázquez Infinity stejnojmenné argentinské metalové kapely, na které byly vokální linky nazpívané Tarjou velkým pomocným prvkem a prodávalo se v celé Evropě.
Tarjiným dalším projektem bylo turné po jižní Americe s názvem Noche Escandinava ("Skandinávská noc"), kterého se zúčastnila s finskými operními umělci. Roku 2004 se opakovalo. Poté Tarja cestovala po celé Evropě, Japonsku i Americe a zpívala písně od skladatelů jako Jean Sibelius nebo Richard Strauss a celé turné mělo skvělý ohlas.
Nové album Once zajistilo Nightwish ještě větší popularitu po celém světě a následující světové turné bylo největší, jaké kdy finská kapela měla. Tentýž rok byl pro Tarju velmi náročný, protože začala s natáčením svého vánočního alba. Brzy jí vyšel sólový singl Yhden Enkelin Unelma ("Sen jednoho anděla"), které bylo v krátké době oceněno taktéž platinovou deskou.

Sólová dráha

Po rok a půl dlouhém turné s Nightwish byla Tarja ze skupiny vyhozena kvůli údajnému komerčnímu přístupu a neúctě k fanouškům. Ve skupině Nightwish ji zastoupila nová zpěvačka Anette Olzon.
V roce 2007 vydala Tarja nové sólové album My Winter Storm, které sklidilo veliký úspěch po celé Evropě a zanedlouho se stalo platinovým. Hodně lidí jej hodnotí jako nejlepší a v současné době (2008) je Tarja na velikém turné i po Česku.
Tarja začala pracovat na dalším vánočním albu Henkäys ikuisuudesta ("Dech z věčnosti"), tentokrát s klasickými vánočními hity jako Happy Christmas (War Is Over) a Happy New Year i s písněmi, které nazpívala společně s dětskými sbory.
tarja je ženská, kterou nejvíc uznávám:-D

Úvod

27. července 2008 v 18:11 | Agnesh |  Napište, co byste chtěli, aby bylo na tomto blogu!!!!
Chtěli byste se podílet na tvoření tohoto blogu? Napište, co byste tu chtěli mít a jak byste si to představovali a já to udělám jak nejlépé budu umět a dám vás za autora. Akorát na mp3 a videa, maximálně odkazy na to, kde by se daly stáhnout nebo spustit. Pište! Pište! Pište!
Nebo nebaví vás dělat sloh? Stačí napsat téma, jak by to mělo bát dlouhý, jak by to mělo vypadat a váš e - mail a do druhého nebo třetího dne to pošlu! Akorát to pak teda tady zveřejním, ale myslím, že to nebude vadit:-D
A ještě malé upozornění, nemusím taky souhlasit s něčím, co tu chcete mít. Sloh napíšu jakýkoliv, ale třeba by moc neladila abych tady k tomu metalu dávala hip hop. Ale napište, já už si to zhodnotím:-D
Ahoj už se těším, papa:-D

Smrtky

27. července 2008 v 18:02 Gothika a fantazyOver The Hills and Far away - Nightwish text a překlad

8. července 2008 v 12:36 Nightwish
They came for him one winter's night.
Arrested, he was bound.
They said there'd been a robbery,
his pistol had been found.

They marched to the station house,
he waited for the dawn.
And as they led him to the dock,
he knew that he'd been wronged.
"You stand accused of robbery,"
he heard the bailiff say.
He knew without an alibi,
tomorrow's light would mourn his freedom.

Over the hills and far away,
for ten long years he'll count the days.
Over the mountains and blue seas,
a prisoner's life for him there'll be.

He knew that it would cost him dear,
but yet he dare not say.
Where he'd been that fateful night,
a secret it must stay.
He had to fight back tears of rage.
His heart beat like a drum.
For with the wife of his best friend,
he spent his final night of freedom.

Over the hills and far away,
he swears he will return one day.
Far from the mountains and blue seas,
back in her arms he swear he'll be.
Over the hills and far away.

Over the hills and,
over the hills and,
over the hills and far away.

Each night within his prison cell,
he looks out through the bars.
He reads the letters that she wrote.
One day he'll know the taste of freedom.

Over the hills and far away,
she prays he will return one day.
As sure as the rivers reach the seas,
back in his arms he swears she'll be.

Over the hills and far away,
he swears he will return one day.
over the mountains and the seas
back in her arms is where he'll be.

Over the hills and far away,
she prays he will return one day.
As sure as the rivers reach the sea,
back in his arms is where she'll be.

Over the hills,
over the hills and far away.

Over the hills,
over the hills and far away
Překlad
Za kopci a daleko pryč

Přišli pro něj jednu zimní noc,
zatknuli ho, svázali.
Že prý došlo k loupeži
a jeho pistoli tam nalezli.

Odvlekli ho na strážnici,
čekal tam na úsvit,
jak ho vedli do doků,
věděl, že to na něj navlíkli.
"Jsi obviněn z loupeže,"
slyšel, jak biřic říká.
Věděl že bez alibi,
světlo zítřka opláče jeho svobodu.

Za kopci a daleko někde pryč,
deset dlouhých let dny bude počítat,
Za horami a moři,
čeká na něj vězeňský život.

Věděl, že co ho to bude stát,
ale neopovážil se promluvit.
Kde byl té osudné noci,
to musí zůstat tajemství.
Musel bojovat se slzami vzteku,
srdce mu bušilo jako hrom.
Protože to se ženou svého přítele,
strávil svou poslední svobodnou noc.

Za kopci a daleko někde pryč,
přísahal, že se jednoho dne vrátí,
daleko od hor a moří,
zpátky v jejím náručí, tam jednou bude,
Za kopci a daleko někde pryč.

Za kopci a
za kopci a
za kopci a daleko někde pryč.

Každou noc ve své cele
díval se skrze mříže.
Čítával si její dopisy,
jednoho dne znovu pozná chuť svobody.

Za kopci a někde daleko pryč,
ona se modlí, ať už se vrátí,
stejně jistě jako že řeka moře dosáhne,
on se zpět do jejího náručí dostane.

Za kopci a někde daleko pryč,
ona se modlí, ať už se vrátí,
stejně jistě jako že řeka moře dosáhne,
on se zpět do jejího náručí dostane.

Za kopci a někde daleko pryč,
ona se modlí, ať už se vrátí,
stejně jistě jako že řeka moře dosáhne,
on se zpět do jejího náručí dostane.

Za kopci,
za kopci a daleko někde pryč.

Za kopci,
za kopci a daleko někde pryč.

In Flames

8. července 2008 v 7:02 Různé skupiny